Dětské hodinky

Posted by

Je jen málo praktických dárků, které vaše ratolesti opravdu potěší. Dětské hodinky jsou jedním z nich. Obzvlášť pokud mají motiv oblíbené postavičky či hrdiny a sledujte, jak rychle se s nimi spřátelí – s malou a velkou ručičkou je totiž zábava. Dětské hodinky by měly být levné. Pravděpodobnost, že je dítě ztratí, nebo rozbije, je totiž poměrně vysoká. Hodinky pro nejmenší děti by měly být veselé a barevné, aby je dítě rádo nosilo. Děti se cht ěj&iacu te; podobat svým rodičům ve všech činnostech. Často starší členy rodiny napodobují i oblečením a módními doplňky. Zároveň při kontrole času nemusí neustále vytahovat mobilní telefon.

V dnešní době máte na výběr z různých materiálů dětských hodinek.
Pro dětskou ručičku se spíše hodí materiály z plastu, silikonu či textilní. Kovové hodinky jsou pro ně příliš těžké. Nejmenší děti ocení hodinky na suchý zip, protože se dá snadno měnit velikost pro jejich rychle rostoucí ruku.

Ručičky nebo digitální? Zde je výběr čistě na vás. Pokud má ale dítě ještě problém s odečítáním času z ručičkových hodin, není asi dobré kupovat dětské digitální hodinky. Naopak mu pomozte s tréninkem a pořiďte ručičkové. A ručičky? Ta větší by měla být výrazně větší než ta menší, aby děti neměly problém na první pohled rozeznat, která je která.

U dětských hodinek by měla být vodotěsnost alespoň 30 metrů. Tato vodotěsnost není určena k potápění, ale zaručí přežití hodinek při koupání. Pokud zvolíte hodinky s názvem „water resistant“ bez číselného údaje, jsou jen vlhkotěsné. Takovéto hodinky pro děti jsou levné, ovšem je otázka času, kdy je utopí.

Sportovní dětské hodinky. Čím je dítě starší je zde větší pravděpodobnost, že by hodinky ztratilo. Pokud aktivně sportuje, využije jistě dětské sportovní hodinky, které mu pomohou s tréninkem a přípravou na závody. Sportovní hodinky mívají robustnější konstrukci, která vydrží i větší zátěž.

V moderní době se těší velké oblibě hodinky s GPS lokátorem, které vám umožňují sledovat kde se vaše dítě nachází. GPS hodinky vás mohou upozornit, pokud dítě opustí vymezený okruh.
Jste milionáři a bojíte se únosu? Uklidní vás tlačítko SOS, které okamžitě odešle informace o aktuální poloze na váš mobil.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *