Cena Linkbuildingu v roce 2018

Posted by

Každý kdo má webovou stránku se jistě někdy setkal s termínem SEO. Neodmyslitelnou a hlavní součástí SEO je právě linkbuilding. Kolik by si měl člověk připravit peněz, když začíná? Platí, že na začátku je vhodné začít s vyšší částkou, postupem času, jak Váš web zesílí a bude mít důstojnou návštěvnost, stačí již jen pár korun pro údržbu.

Zvláště pokud máte zcela nový web, pak potřebujete na začátku přitvrdit. Nicméně, návratnost bude obrovská. To, co ostatní budovali roky, Vy můžete s kvalitním linkbuildingem vytvořit během několika málo měsíců. Ano, platí, že SEO je dlouhodobá věc (narozdíl od PPC – to zapnete a do pár minut již můžete mít první návštěvnost), nicméně z dlouhodobého hlediska je to snad ta nejlepší investice, kterou můžete udělat. Záleží samozřejmě na oboru. Pokud děláte něco, co nikdo nehledá, pak bych preferovala jiné formy marketingu (sociální sítě a jiná média).

Linkbuilding cena – doporučuji začít s 4-5000Kč za měsíc. Čím více, tím více odkazů budete mít – tím vyšší autorita – tím rychlejší a ohromnější výsledky. Sami pak uvidíte, jak budete spokojeni.

Nepodceňujte texty – můžete platit sebevíc měsíčně, ale když na Vašem webu bude mizerný obsah, tak se sice krátkodobě dostanete na přední příčky, ale Google Vás brzy sestřelí, protože z chování návštěvníků Vašeho webu pochopí, že se nenaplnilo jejich očekávání a s obsahem webu nebyli spokojeni.

Každý, kdo to se SEO a linkbuildingem myslí vážně, by rozhodně měl provést nějakou tu analýzu klíčových slov. Můžete to zvládnout i sami. Pokud na to nemáte čas, nechte si ji udělat, stojí několik málo stovek a její přínos je nevyčíslitelný. Na webu kvalitnizpetneodkazy.cz od Ing. Jana Hrabalová seženete jak analýzu klíčových slov, tak zpětné odkazy. Vlastně cokoliv, co Vás napadne. Je to o komunikaci.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *