polštáře

Měníme povlečení a bytový textil

Posted by

S  jarní sezónou, která se již nezadržitelně blíží, míváme často potřebu změnit jak svůj šatník, tak také i styl našich bytů či domů.

Uvažujeme nad pořízením nového bytového textilu či nových doplňků, už třeba i z toho důvodu, že starý už neplní svoji funkci, připadá nám zašlý a je potřeba jej vyměnit. Přemýšlíme zkrátka, čím bychom si svůj interiér vylepšili a opět zpestřili.

Není to zase tolik složité, jak by se třeba na první pohled mohlo zdát. Na výběr se nabízí spousta možností, stačí se tedy pouze rozhodnout, jak a kde začít.

Bytový textil (závěsy, záclony, ubrusy, prostírání, ručníky, utěrky, ložní povlečení, přehozy a další) si můžeme dnes pořídit i v těch nejvyšších kvalitách, různých cenových kategoriích a v celé škále dostupného sortimentu. V časopisech nebo článcích, které se věnují designu interiérů, nalezneme spoustu praktických rad, jak bytové doplňky vhodně kombinovat, abychom je barevně sladily se stěnami bytu, včetně nábytku a ostatního zařízení.

Například i povlečení na lůžkoviny vypadá ještě efektivněji, pokud je barevně sladíme s okolím, tedy se stěnami v místnosti, podlahou, popřípadě  s koberci, abychom vytvořili požadovaný celistvý efekt a styl.

polštáře

Interiér by ovšem rozhodně neměl být přehnaně barevný, či plný různých a odlišných vzorů a tvarů.

Výběr stylu a barev lze nechat na zkušených odbornících či designérech, ale rozhodně není problém si spoustu informací nalézt sami. Na internetu se nachází dostatečné množství různých webových stránek, které se zabývají touto problematikou a můžeme se tedy dočíst spoustu informací, které potřebujeme. Ať už nás zajímá, jaké materiály je vhodné používat, Dočteme se o materiálech, v jaké kvalitě a složení, stylu, kombinaci barev apod. V pohodlí domova si potom rovněž můžeme vybrat a objednat jakékoliv produkty a doplňky, které nám budou vyhovovat, a kterými si své bydlení zútulníme, abychom se v nich cítili co možná nejpohodlněji a nejpříjemněji.

Při hledání inspirace rozhodně stojí za to vyzkoušet webové stránky : https://www.roselike.cz/

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *