Pouzdra na tablet – chráníte ten svůj?

Posted by

Tablety se v dnešní době, podobně jako notebooky či počítače stávají naší nedílnou součástí. Vzhledem k tomu, že nepatří zrovna k nejlevnějším záležitostem, potřebujeme je chránit před poškozením. Tablet bezpochyby nebudete chtít používat pouze v domácím prostředí, ale budete jej chtít různě přenášet a používat třeba v autě, MHD a kdekoliv jinde. Je tedy potřeba tablet patřičně chránit před případným poškozením.

Z osobní zkušenosti mohu říct, že pád tabletu opravdu není nijak výjimečná situace a že ve chvíli, kdy se tak stane, je to většinou „totálka“.  Jakou prevenci tedy nastolit?

Základní ochranou je kvalitní obal či pouzdro na tablet, které nám chrání přístroj při možném pádu nebo nárazu. Další součástí ochrany je potom ochranná fólie na tablet, která chrání displej tabletu před poškrábáním.

Pokud se rozhodneme pro originální obal například na iPad, zaplatíme sice vyšší částku než u běžně dostupných univerzálních výrobků, které trh nabízí, ale budeme mít jistotu, že pouzdro dokonale sedí. Rozhodneme-li se pro neznačková pouzdra na tablet, je potřeba se nejdříve ujistit, že velikost pouzdra odpovídá velikosti tabletu. Můžeme si i připlatit za polohovací pouzdra, pomocí kterých je možno tablet nastavit do libovolné polohy.

Pouzdra a obaly na tablety

Pouzdra i obaly na tablet lze pořídit v různých designových provedeních, motivech i barvách dle výběru zákazníka. Tyto speciální obaly můžeme zakoupit v obchodech s elektronikou či ve specializovaných  e-shopech, zaměřených na tyto produkty.

Kožený kryt / pouzdro Rotation Litchi pro iPad 2 / 3 / 4 černý

Ochranná fólie na tablety

Ochranné fólie mají za úkol chránit tablet před poškrábáním displeje. Jsou průhledné a dají se samozřejmě v případě potřeby kdykoliv vyměnit. Některé tablety jsou touto fólií vybaveny již při nákupu.

Ať už se tedy rozhodnete pořídit si originální nebo univerzální pouzdra, určitě se bude s kvalitním obalem váš tablet snadno a bez rizika poškození přenášet.

Pouzdra společně s ochrannými fóliemi jsou tedy nezbytným praktickým příslušenstvím, které prodlouží tabletu životnost.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *