ready made spolecnost

Začátky byznysu s Ready Made společnostmi v ČR

Posted by

Ready Made společnosti, aneb předem založené společnosti, které jsou formovány s účelem dalšího prodeje podnikatelům, byl v České republice odstartován už v roce 2001. V následujících dvou letech se pak počty prodaných Ready Made společností pohybovaly v řádu desítek a na trhu je nabízel pouze jediný profesionální prodejce. Už v roce 2003 vstoupily na trh další společnosti, které tyto hotové obchodní společnosti začali nabízet svým klientům. Obchod v tomto oboru pak začal rapidně růst. V letech 2004 2006 bylo na tuzemském trhu prodáno přes 2500 Ready Made společností. Tuto nabídku využívali nejvíce často developeři jako přímý zájemci a také advokátní kanceláře pro své zákazníky. Další podnikatelé na tuto možnost koupě hotové společnosti začali slyšet pomalu a teprve až postupně.

V roce 2007 pak došlo k velmi výraznému nárůstu prodejů Ready Made společností. Důvodem byla plánovaná daňová reforma v oblasti daně z příjmů fyzických osob. Prodáno tak bylo na 2000 Ready Made společností. V tomto roce byl podíl zapsaných Ready Made společností v rámci všech zápisů přesně 11 %. V tomto roce se pak také začala (a to jako první v Evropě) prodávat SE (evropská společnost) jako předzaložená Ready Made společnost. Tato forma nabírá stále větší oblíbenosti.

V roce 2008 vznikla v České republice 97 evropských společností, přičemž v celé Evropě existovalo ke konci roku 2007 jen něco málo přes 100 firem tohoto typu. Klasických hotových společností bylo kolem 2500. V tomto roce lze také pocítit silný zájem o předem založené Ready Made společnosti z řad OSVČ a jiných podnikatelů, kteří neměli do té doby o takové předem založené společnosti zásadní zájem.

Konec roku 2011 přinesl zdvojnásobení poplatků za zápis změn do obchodního rejstříku – stejně tak se razantně zvýšil poplatek za zápis do OR jak pro společnost s.r.o., tak pro akciovou společnost. Stejně tak rok 2012 přinesl další komplikace – spuštěním nové aplikace obchodního rejstříku se paradoxně prodloužily zápisy do obchodního rejstříku, ač cílem bylo je zkrátit. Administrativní, finanční i časová náročnost zakládání společností se stala relativně dost náročnou.

 

Jak rychle je možné založit firmu?

Nejrychlejším „založením“ firmy je pořídit si již založenou Ready Made společnost, která je primárně určena těm, kteří si potřebují takovou společnost v podstatě obratem pořídit, aby mohli začít ihned podnikat.

Vyzkoušejte kvalitní a odborné služby profesionálů. Společnost Firmy Praha s.r.o. existuje na trhu již šest let a prodává bezproblémové předem založené společnosti, které jsou pod unikátním obchodním názvem zapsané v obchodním rejstříku.

Sídlo nabízených Ready Made společností je na prestižní adrese v centru Prahy na Vinohradech. Společnosti mají jednoho jednatele, přidělené identifikační číslo a plně splacený základní kapitál 200 tisíc korun.

Firmy Praha s.r.o. se specializují na prodej předem založených (tzv. Ready Made) společností. V nabídce mají společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti a samozřejmě také stále žádanější evropské společnosti.

Nákupem předem založené Ready Made společnosti od Firmy Praha s.r.o. se začínající podnikatelé vyhnou chybám, které často provázejí vytváření společenských smluv. Každé chybné podání na Obchodní soud totiž více protáhne zápis společnosti a může narušit samotný podnikatelský záměr. Čas jsou peníze, Ready Made společnosti jsou ideální, spolehlivé a kvalitní řešení, jak mít již založenou firmu tady a teď.

Hotovou společnost pořídíte obratem již za finální cenu 15 900 Kč. Hotovou společností je možné disponovat poté ihned od doby, kdy se koná valná hromada společnosti, na které dojde k odvolání současného a ke zvolení nového jednatele a zároveň k souhlasu s převodem obchodního podílu. Valná hromada se může konat prostřednictvím notářského zápisu nebo přímo v obchodní kanceláři. S celým procesem a všemi kroky vás společnost Firmy Praha s.r.o. samozřejmě seznámí a se vším poradí.

ready made spolecnost

  • Nejnižší cena Ready Made společností
  • 100% záruka spokojenosti
  • Certifikát bezdlužnosti
  • Zápis v obchodním rejstříku
  • Oprávnění na všechny volné živnosti
  • Plně splacený základní kapitál 200 000 Kč
  • Obchodní podíl jediného společníka
  • Virtuální sídlo společnosti v Praze

Více informací na www.firmy-pha.cz

 

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *