Stěhování Brno levně a rychle

Posted by

Jak přestěhovat kancelář, dům či byt? Potřebujete poradit? Vyzkoušejte nabídku stěhování společnosti Dymas Stěhování Brno. Co získáte?

Kompletní servis společnosti Dymas Stěhování Brno zahrnuje stěhovacího poradce, který navrhne harmonogram na klíč, zkoordinuje všechny stěhovací služby a zajistí tak plynulý průběh celé operace. To je ideální především pro stěhování kanceláří a firemních provozů, kde je prioritou minimální narušení chodu organizace.

Kompletní stěhovací servis

Nemáte čas řešit balení, demontáže nábytku nebo elektroinstalace? Dymas Stěhování Brno nabízí kompletní stěhování na klíč, které obsahuje vyklízecí práce, odvoz nábytku i elektrospotřebičů k ekologické likvidaci, balící službu, malování, čištění koberců i pokládku podlah nebo instalace elektrospotřebičů nebo IT zařízení. Vše tak lze získat v jednom balíčku a ušetřit čas i peníze.

Profesionální přístup specialistů firmy Dymas Stěhování Brno

Dymas Stěhování Brno vždy využívá pouze stálé kvalifikované pracovníky, kteří procházejí pravidelným školením bezpečnosti a přezkušováním. U nás žádné neprofesionální brigádníky rozhodně nenajdete. Dále nabízíme trojnásobné pojištění včetně možnosti připojištění v případě stěhování cenných nebo vzácných předmětů. Na žádost klienta také zajistíme profesionální dohled partnerskou bezpečnostní službou.

Stěhování těžkých břemen

Vyzkoušejte naši službu stěhování těžkých břemen. Nebojíme se stěhování hudebních nástrojů z vyšších pater, trezorů, těžkých strojů, uměleckých předmětů ani křehkých laboratorních přístrojů. Spolupracujeme s nemocnicemi, laboratořemi i strojírenskými firmami. Disponujeme nezbytným technickým vybavením od kladkostrojů a zvedáků až po jeřáb nebo auto s rukou. Běžně stěhujeme sochy, inkubátory, mrazící boxy, centrifugy i biohazardy.

Stěhování komerčních prostor

V rámci stěhovacích služeb stěhujeme také komerčních prostory, jako jsou kanceláře, sklady nebo firemní provozy. Nebojíme se ani celých administrativních budov nebo organizací. Nabídneme vám doplňkové služby za výhodnou cenu, zajistíme minimální narušení provozu a snížíme tak vaše náklady na stěhování na minimum.

Potřebujete se přestěhovat do Brna? Hledáte levnou ale přitom solidní nabídku? Máte specifické požadavky. Obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s jakýmkoliv problémem a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *