vtipná trička s potiskem

Trička s potiskem jako dokonalý dárek k Vánocům

Posted by

Vánoce se zase neúprosně blíží a já už raději s předstihem řeším, co těm svým nejbližším pořídit. Bratránek už je veliký, hračky nepřichází v úvahu, z elektroniky má také všechno, zároveň ještě není ve věku, kdy lze potěšit nějakým tím alkoholem, takže to začíná být velice těžký oříšek, něco originálního vybrat, co by opravdu udělalo radost. Vybrat dárek mamce, tetě, babičce a strejdovi není o nic lehčím způsobem.

Zatímco nad tímto tématem uvažuji už řadu dní, včera na mě vyběhl příspěvek na Facebooku, který se týkal triček s potiskem. A jak nad tím dnes přemýšlím víc a víc, začíná mi to připadat jako geniální nápad. A tak jsem začala brouzdat a dovedlo mě to k následujícímu závěru:

  1. Mohu vybrat velice vtipná trička s potiskem
  2. Nebude to žádná tuctovka, určitě se netrefím do něčeho, co už má doma
  3. Ukážu tím, že daného člověka vnímám, pokud si s tím dám opravdu záležet a vyberu něco, co opravdu sedí
  4. Pokud se vše podaří, udělá to opravdu radost a je vysoká pravděpodobnost, že neskončí pouze ve skříni mezi dalšími nepovedenými dárky

Takže jsem pro. Jdu do trička s potiskem.

Dívala jsem se na nabídku a je opravdu z čeho vybírat. Nejen k vánocům. Přijde mi, že dělají trička snad pro každou příležitost, pro ženy, muže, děti, dědy, babičky, mámy, táty, pro všechny.

Je pozoruhodné, jak se při procházení těch triček musím nasmát. Každé druhé tričko mi na někoho sedí a hned mě napadá člověk, kterého bych tím obdarovala. Perfektní.

Bez názvu 2

Podělím se s Vámi o několik úlovků, určitě si je s někým spojíte i Vy:

dopijuajdu bílé

A jaké se líbí Vám? Na co jste narazili? Už víte, co svým blízkým pořídit letos k Vánocům?

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *